qr

Jauna revolūcija iekštelpu apdares materiāliem - kokvilnas šķidrās tapetes griestu un sienu apdarei

AVA LU...

AVA LUX, SIA

+37126411755
Jauna revolūcija iekštelpu apdares materiāliem - kokvilnas šķidrās tapetes griestu un sienu apdarei

Vai esat saskārušies ar sarežģīto apdares materiālu likšanu pie sienām vai griestiem, kad to bez drauga pleca nav iespējams izdarīt? Vai arī tās nepatīkamās vietas ap slēdžiem, kontaktligzdām, logiem, durvīm, stūriem, kas apgrūtina jau tā sarežģīto papīra tapešu līmēšanu? SIA Avalux piedāvā revolucionāru iespēju pārvērst ierasto tapešu līmēšanu un citu apdares materiālu lietošanu patīkamā, vieglā un ekoloģiskā procesā!

Ražotājs no Japānas T. Murakami & Co

Pēc Otrā pasaules kara Shimizu, T. Murakami & Co 1948. gadā izveidoja ražotni, kura sākotnēji veica rūpniecības un sienas materiālu ražošanu, vēlāk papildinot piedāvājumu ar  grīdas segumiem, krāsām, aizkariem un citiem materiāliem. T.Murakami & CO strauji attīstījās un centās apmierināt arvien mainīgās un pieaugošās prasības tirgū. Pašlaik T. Murakami & CO ir veicinājusi attīstību plašu vides produktu un rūpniecisko ķimikāliju vielu ražošanā, tostarp arī kokvilnas šķidro tapešu ražošanu.

Kokvilnas šķidrās tapetes

Kokvilnas šķidrās tapetes sastāv no kokvilnas šķiedras, augstvērtīga krāsas pigmenta un līmes. SIA Avalux uzsver, ka tās krasi atšķiras no ierastajām papīra tapetēm, kā arī tām ir vairākas priekšrocības. Būtībā tās ir sauss maisījums, kuram jāpievieno ūdens. Kad materiāls ir uzbriedināts, tas ir gatavs klāšanai uz virsmas – sienām vai griestiem. Produktam piešķirts arī atzinums no veselības inspekcijas, kas apliecina produkta nekaitīgumu apkārtējai videi un cilvēka veselībai, kā arī atbilstības sertifikāts no Būvmateriālu būvizstrādājumu attīstības centra. Šis produkts atzīts ne tikai no veselības inspekcijas puses un SIA Avalux pārstāvjiem, bet arī no klientiem.

Harijs, kurš ir pastāvīgais klients un iegādājies kokvilnas šķidrās tapetes jau otro gadu pēc kārtas, ir ļoti apmierināts ar pirkumu no SIA Avalux. „Izvēlējos tāpēc, ka parastās bija apnikušas, bet šīs ir kaut kas pa vidu starp tapetēm un dekoratīvo apmetumu. Pēc pirmās reizes, kad baidīdamies eksperimenta pēc nopirku, uzreiz sapratu, ka parastās tapetes vairs redzēt negribu.”

Kokvilnas šķidro tapešu priekšrocības

Kokvilnas šķidrās tapetes ir viegli uzklājamas pat uz iepriekš nesagatavotas virsmas, jo materiāls kā dzīva masa nosedz nelīdzenumus un plaisas. Kā arī materiāls ir gana elastīgs, ļaujot tam pastiepties, ja izveidojas plaisas. Ja plaisa atveras vaļā, tad konkrētajā vietā materiāls ir viegli labojams ar uzbriedinātu mitru ūdens sūkli un špakteli pielīdzinot, vai uzklājot jaunu kokvilnas šķidro tapešu kārtu.

Tām nav redzamas salaiduma vietas, kā tas ir ar papīra tapetēm. Šķidrās tapetes tiek uzklātas vienmērīgi pa visu sienu vai griestiem, līdz ar to nav jāuztraucas arī par nesaskaņotiem rakstiem, līnijām un krāsām, kas raksturīgs ierasto papīra tapešu klāšanas procesā. Tāpat tās ir viegli pielabot, noņemot nepieciešamo daļu nost un uzklājot no jauna. 

Harijs kā galvenās priekšrocības min: „Pirmkārt, nav šuvju un salaiduma vietas. Otrkārt, nav tukšo stūru, kas veidojas līmējot parastās tapetes, ko bērni parasti pārplēš un sabaksta. Treškārt, tās uzklāj viens cilvēks, ko samērā grūti ir izdarīt klājot papīra tapetes.” Tāpat tiek minēts, ka radušos defektus, skrāpējumus ir viegli noņemt un aizpildīt par jaunu, kā arī piedāvājumā esošos maisījumus var ņemt dažādus un jaukt sev interesējošās proporcijās, ko Harijs pats arī praktizē.

SIA Avalux pārstāvis Kristpas Dīriņs piekodina: „Noteikti jāpiemin, ka remonta veikšanas brīdī, kad tiek uzklātas kokvilnas šķidrās tapetes, mājas iemītnieki neizjūt diskomfortu, jo nerodas putekļi vai kāda smakas, kas varētu radīt nepatīkamas sajūtas telpu sienas vai griestu apdares procesā.”

Meistars Aldis, kurš veic kokvilnas šķidro tapešu uzklāšanu, kā biežāk uzdotos jautājumus min: „Parasti cilvēki uztraucas par kopšanu, kvalitāti un kā pielabot dažādus bojājumus. Materiāls ir antistatisks, līdz ar to nepievelk putekļus, kā arī ir gana noturīgs pret berzi.”

SIA Avalux konsultēs un sniegs padomus iegādājoties šķidrās tapetes, tāpat jums būs iespēja ļauties Alda šķidro tapešu uzklāšanas meistarklasei un noskatīties, kā jūsu izvēlētā telpa gūst sev jaunu, revolucionāru izskatu!

Rakstu veidoja Līva Štāle

SIA “Ava Lux” – Šķidrās Ekoloģiskās Tapetes 

Tālrunis: + 371 26411755    +37129221898

e-pasts: info@avalux.lv

www.avalux.lv


Pievienojaties

Uzņēmumi

117 Akmens apstrāde 123 Apdares darbi 42 Apdares materiāli 1 Apgaismes tehnika 56 Apkure, siltumapgāde 28 Apsardze un drošības iekārtas 213 Arhitektūra, projektēšana, inženierizpēte 27 Atkritumu izvešana, konteineru noma 96 Atslēgas, slēdzenes 47 Avārijas dienesti, SOS serviss 48 Baseini un to aprīkojums 31 Betona un dzelzsbetona izstrādājumi 7 Bioloģiskā attīrīšana 38 Būvkonstrukcijas 130 Būvmateriālu ražošana 140 Būvmateriālu tirdzniecība 131 Būvniecība, celtniecība un remontdarbi 32 Caurules 8 Celtniecības mašīnas un iekārtas 29 Celtniecības tehnikas noma 142 Ceļu, tiltu būve, remonts, uzturēšana 53 Darba aizsardzības līdzekļi, apģērbi, apavi 69 Darba drošība, darba aizsardzība 12 Dizains, interjers un mēbeles 17 Dūmvadi, ventilācija, ugunsdrošība 226 Elektromontāža 110 Elektrotehniskās iekārtas un materiāli 13 Enerģētika, elektroapgāde 2 Gāzes tīkla izbūve, gāzes apgāde un iekārtas 135 Grīdas segumi 105 Instrumenti un darbarīki 30 Izolācija, hidroizolācija, siltināšana 160 Jumti 24 Kokmateriāli un kokapstrāde 34 Krāsas, lakas, līmes 79 Krāsnis un kamīni 224 Kravu pārvadājumi 3 Liftu būve un apkope, eskalatori 119 Logi un durvis 71 Meliorācija, hidrotehniskās būves 25 Mērniecība, ģeodēzija, topogrāfija 370 Metālapstrāde 44 Metāllūžņi, metālu tirdzniecība 1 Noliktavas, noliktavu aprīkojums 3 Projektu vadība 115 Restaurācija 121 Santehnika 26 Skrūves, naglas un stiprinājumi 60 Stikls un stikla izstrādājumu ražošana 3 Sūkņi, pumpji, ventiļi 125 Tīrīšana, komunālie pakalpojumi 2 Transporta pakalpojumi 117 Ūdensapgāde un kanalizācija 105 Vārti un žogi 12 Ventilācija un kondicionēšana 27 Vides aizsardzība, ekoloģija 18 Vides ierīkošana
visi uzņēmumi
OMIS &...
OMIS & Co, SIA jautā:
Izvēloties apdares materiālus, kādu kritēriju uzskatāt par vissvarīgāko?
Reklāma portālā